Првомајски празници - нерадни даниВЕСТ, 29.04.2017.

Уважени студенти,

нерадни дани за време првомајских празника су 1. и 2.мај.

Проректор за наставу

г. Славољуб Муслин гост трибине на Алфа БК универзитету

г. Славољуб Муслин гост трибине на Алфа БК универзитетуВЕСТ, 25.04.2017.

У четвртак 27.04.2017. год. са почетком у 12 сати, на Алфа БК универзитету у амфитетатру А2 ,  у организацији Факултета за менаџмент у спорту одржаће се трибина под називом : "Спорт, образовање, духовност".

Гост трибине је селектор фудбалске репрезентације Србије г. Славољуб Муслин.

Гостујуће предавање - “Лична ефикасност и планирање каријере” - Нур Бакбергенов ВЕСТ, 25.04.2017.

Господин Нур Бакбергенов, саветник председника извршног одбора банке, Bank BCC - Moscow, одржаће у среду, 26.априла 2017. године, на Алфа БК универзитету, гостујуће предавање на тему:

“Лична ефикасност и планирање каријере”

Промоција књиге доц. др Светлане Томић у Библиотеци града Београда

Промоција књиге доц. др Светлане Томић у Библиотеци града БеоградаВЕСТ, 22.04.2017.

Др Светлана Томић, доценткиња Алфа БК универзитета, промовисала је у Библиотеци града Београда своју књигу Доприноси непознате елите: могућности сасвим другачије будућности, коју је издао Алфа БК универзитет

Округли сто на тему “Казахстан и Србија у XXI веку”ВЕСТ, 20.04.2017.

У петак, 21.04. 2017. године, са почетком у 12 часова, у зборници АЛФА БК Универзитета, одржаће се Округли сто на тему “Казахстан и Србија у XXвеку”.

Њ.Е. гђа. Вера Јовановска Типко, почасни доктор Алфа БК универзитетаВЕСТ, 11.04.2017.

Њ.Е. гђа. Вера Јовановска Типко, амбасадорка Републике Македоније, постала је почасни доктор Алфа БК универзитета и одржала предавање на тему Перспектива развоја економских односа Србије и Македоније до 2020. године.

Амбасадорка Републике Македоније гост Алфа БК универзитетаВЕСТ, 05.04.2017.

У понедељак, 10.4.2017. године у 11 часова, Њ.Е. Вера Јовановска Типко, одржаће предавање на Алфа БК универзитету

OБАВЕШТЕЊЕ - Априлски рок и Ускршњи празнициВЕСТ, 29.03.2017.

Априлски испитни рок почиње 01.04. и завршава се 10.04.2017. године. За време трајања испитног рока настава на Универзитету се неће реализовати.Нерадни дани за време Ускршњих празника су од 14-17.04. 2017.године.

Проректор за наставу

Женска екипа Алфа БК у полуфиналу турнира "Играјмо за 16"

Женска екипа Алфа БК у полуфиналу турнира "Играјмо за 16"ВЕСТ, 27.03.2017.

У суботу, 25.3.2017. године женска екипа Алфа БК универзитета у малом фудбалу победила је екипе Шумарског факултета и Војне академије и пласирала се у полуфинале такмичења

Студенти Факултета за стране језике на пројекту Вики студент

Студенти Факултета за стране језике на пројекту Вики студентВЕСТ, 21.03.2017.

Факултет за стране језике склопио је Споразум о сарадњи на образовном програму са Викимедијом Србије

Распоред часова БЕСПЛАТНОГ курса енглеског језикаВЕСТ, 20.03.2017.

Драги полазници, у наставку је распоред часова курса енглеског језика за средњошколце, који вам поклања Факултет за стране језике Алфа БК универзитета.

Подсећамо вас да кандидати који буду похађали курс, могу да упишу основне академске студије англистике на Факултету за стране језике Алфа БК универзитета без полагања пријемног испита.

Добро дошли!

Њ.Е. г. Рустемов Нурбах Турарович, почасни доктор Алфа БК универзитета

Њ.Е. г. Рустемов Нурбах Турарович, почасни доктор Алфа БК универзитетаВЕСТ, 17.03.2017.

Њ.Е. г. Рустемов Нурбах Турарович, амбасадор Казахстана, постао је почасни доктор Алфа БК универзитета и одржао предавање на тему Велике могућности привредне сарадње између Србије и Казахстана

Амбасадор Казахстана гост Алфа БК универзитетаВЕСТ, 14.03.2017.

У петак, 17.3.2017. године у 11 часова, Њ.Е. Рустемов Нурбах Турарович, одржаће предавање на Алфа БК универзитету

Алфа БК универзитет на турниру "Играјмо за шеснаест"ВЕСТ, 13.03.2017.

Мушка екипа Алфа БК универзитета наставља такмичење на Турниру, а женска га почиње 25. марта

Алфа БК универзитет донирао рачунаре основној школи на Космету

Алфа БК универзитет донирао рачунаре основној школи на КосметуВЕСТ, 12.03.2017.

Алфа БК универзитет донирао је рачунаре Основној школи "Браћа Аксић" у селу Старо Грацко, општина Липљан, Косово и Метохија

Бесплатан курс језика за средњошколце

Бесплатан курс језика за средњошколцеВЕСТ, 10.03.2017.

Факултет за стране језике, Алфа БК Универзитета,  организује бесплатан пролећни курс енглеског језика за средњошколце у трајању од 8 недеља.

Курс почиње 20. марта, а можете се пријавити питем електронске адресе fsj@alfa.edu.rs.

Распоред наставе у оквиру курса биће истакнут на нашем сајту, а информацију ћемо поделити и путем друштвених мрежа.

Чекамо вас!

Доц. др Светлана Томић одржала предавање на позив Мисије ОЕБС-а у Србији

Доц. др Светлана Томић одржала предавање на позив Мисије ОЕБС-а у СрбијиВЕСТ, 09.03.2017.

Поводом обележавања Дана жена, доц. др Светлана Томић одржала предавање на позив Мисије ОЕБС-а у Србији

Алфа БК универзитет на Сајму  образовања EduFair

Алфа БК универзитет на Сајму образовања EduFairВЕСТ, 09.03.2017.

У петак и суботу, 10. и 11. марта 2017. године од 10 до 18 часова Алфа БК универзитет на Сајму  образовања EduFair

Школа креативног писања

Школа креативног писањаВЕСТ, 06.03.2017.

Факултет за стране језике организује Школу креативног писања у априлу и јулу 2017. Курсеве води један од најпревођенијих савремених домаћих писаца и редовни професор на Филолошком факултету Универзитета у Београду Зоран Живковић.

АЛФА БК универзитет на турниру "Играјмо за 16"

АЛФА БК универзитет на турниру "Играјмо за 16"ВЕСТ, 03.03.2017.

Мушка екипа Алфа БК универзитета учествује у меморијалном турниру у малом фудбалу Играјмо за 16 и прву утакмицу игра у суботу, 4.3.2017. године у 14.50 часова у Поско арени