Међународна летња школа за младе на Тамбовском државном универзитету (Русија)
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Међународна летња школа за младе на Тамбовском државном универзитету (Русија)

Међународна летња школа за младе на Тамбовском државном универзитету (Русија)

ВЕСТ, 05.08.2019

Алфа БК универзитет је као један од стратешких циљева поставио сарадњу са сродним иностраним универзитетима. С тога су три најбоља студента

(Кристина Митровић, Јелена Шкордић, Никола Јањић) послати у Русију, на Тамбовски државни универзитет, да буду полазници Међународне летње школе за најталентованије студенте из Европе.

Као најбољи представници Алфа БК универзитета, они су са поносом представили нашу земљу, културу и народ, а ми смо посебно почаствовани што су студентима из читаве Европе приближили вештине и знања која су стекли на матичном Универзитету.

Делимо са Вама њихове импресије преко приложених фотографија, са жељом да буду узори, као и подршка новој генерацији студената на Алфа БК универзитету, која ће од почетка нове школске године кренути њиховим стопама пут Тамбовског државног универзитета (Русија) ка професионалном и личном развоју.

Алфа БК универзитет