Најбољи студенти Алфа БК Универзитета у посети Минску и градилиштима БК ГРОУП
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Најбољи студенти Алфа БК Универзитета у посети Минску и градилиштима БК ГРОУП

Најбољи студенти Алфа БК Универзитета у посети Минску и градилиштима БК ГРОУП

ВЕСТ, 03.05.2018

Најбољи студенти Алфа БК Универзитета и млади научници су, на позив породице Карић, а у организацији Карић фондације, посетили Минск, главни град Белорусије, како би упознали све лепоте овог града, али се и упознали са тим шта БК компанија ради и гради у белоруској престоници.

Како би овај прелепи град сагледали у пуном сјају, у Националном театру гледали су балет, а након факултативних активности и обиласка града, очекује их посет градилиштима компаније Карић, велелепним здањима које су изгадили, као и седишту саме компаније БК Гроуп у Минску.

Студенти Алфа БК универзитета истичу да за њих овај позив представља огромно задовољство и велику част, те да са нестрпљењем ишчекују да БК Гроуп почне да ради и у Србији, како би ту пронашли своје место и како не би одлазили у иностранство да траже посао.

Студенте на овом путовању предводи ректор Алфа БК Универзитета, проф. др Славко Вукша.

Постани и ти део Алфа БК тима!