Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Обавештење о одвијању наставе на АЛФА БК Универзитету у данима од 17. до 21. марта.

ВЕСТ, 16.03.2021

Начин одвијања наставе на АЛФА БК Универзитету прилагођава се најновијим мерама Кризног штаба које се примењују од 17. марта, тако што ће се одвијати комбиновано, што значи, непосредно у учионицама за студенте који долазе на наставу и виртуелно (Велико плаво дугме које је уграђено у Е учионицу), за студенте који нису у могућности да долазе на наставу у седиште Универзитета.

За додатна упутства за рад молимо вас да се обратите предметном наставнику.