СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ БРУЦОША
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ БРУЦОША

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ БРУЦОША

ВЕСТ, 06.10.2021

Интонирањем химне Републике Србије, Боже правде и академске химне Gaudeamus Igitur, свечано је почела нова академска година за студенте прве године студија на Алфа БК Универзитету.

Новим бруцошима топлу добродошлицу пожелео је господин Милорад Пањевић, представник оснивача у Савету Универзитета, који је истакао да се Универзитет убрзано развија и да представља веома подстицајно окружење за развој младих људи, њихових знања и вештина. Истакавши да је у плану изградња нове, модерне и простране зграде Универзитета, г. Пањевић је позвао све студенте да својим идејама, иницијативама и плановима допринесу даљем развоју академске заједнице на Универзитету.

На свечаном пријему, студенти су имали прилику да упознају руководство Универзитета, као и декане факултета, који су их упутили у сва правила студирања и потенцијале сваког од студијских програма, као и могућности за усавршавање и развој каријере у току студија.